Rawaink

Zapraszamy do Miejskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Rawa.Ink

Szanowni Przedsiębiorcy! Można korzystać ze strefy coworkingowej Miejskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Rawa.Ink z zachowaniem obostrzeń. Zapraszamy.

Miejski Inkubator Przedsiębiorczości będzie otwarty, tak jak dotychczas, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 21.00. Ograniczona została jednak ilość osób mogących korzystać w jednym czasie ze strefy coworkingowej. Należy zachowywać też zasady dystansowania społecznego oraz obowiązek zasłaniania ust i nosa. 

ZASADY KORZYSTANIA ZE STREFY COWORKINGOWEJ MIEJSKIEGO INKUBATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI RAWA.INK I INFORMACJA O DZIAŁANIACH ZAPOBIEGAWCZYCH W CELU OGRANICZENIA RYZYKA ZWIĄZANEGO Z PRZENOSZENIEM SIĘ WIRUSA SARS-CoV-2

  1. W strefie coworkingowej Miejskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Rawa.Ink może jednocześnie przebywać maksymalnie 20 osób.
  2. Należy przed wejściem do Inkubatora/strefy coworkingowej zdezynfekować ręce.
  3. Obowiązkowo należy założyć maseczkę bądź w inny sposób zasłonić nos i usta. Należy pamiętać, że w Urzędzie i w miejscu użyteczności publicznej należy zasłaniać nos i usta.
  4. Z przestrzeni można skorzystać poprzez zajęcie miejsc wyznaczonych przy stolikach.
  5. Stoliki będą na bieżąco dezynfekowane i zostanie umieszczona na nich informacja o tym.
  6. Co godzinę, na 10 minut, pomieszczenie strefy będzie wietrzone.
  7. W trosce o bezpieczeństwo korzystający proszeni są o niekorzystanie z windy – w przypadku gdy zajdzie taka potrzeba w windzie może przebywać max. 1 osoba. Zakaz korzystania z windy nie obejmuje osób niepełnosprawnych.
  8. W przestrzeni strefy umieszczone są informacje dot. zachowania odstępu między korzystającymi z niej.
arrow arrow
return to top